×

Uyarı

JFTP::login: Unable to login

JFTP: :write: Pasif kip kullanılamıyor

JFTP: :write: Pasif kip kullanılamıyor

JFTP: :write: Pasif kip kullanılamıyor

JFTP: :write: Pasif kip kullanılamıyor

Hakkımızda

 

 teknotes-hakkimizdaTEKNOTES Teknolojik Tesisler A.Ş. kurulduğu 1977 yılından beri, başta Elektrik Santralları, Petrokimya Tesisleri ve Rafineriler olmak üzere, Türkiye ve dünyada endüstriyel tesislerin yapımında önemli roller oynamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Dinamik organizasyonu, deneyimli işgücü, proje yönetim birikimi ve sahip olduğu ekipman ve lojistik imkanları ile Genel Müteahhitlik Hizmetlerinin tüm disiplinlerinde başarı ile faaliyet göstererek anahtar teslimi tesisler kurmaktadır.

İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı konusunda kurulduğu tarihten bu yana, milyonlarca adam saatlik ağır ve tehlikeli iş gücü harcamasına rağmen, nerdeyse 30 yıldan fazla geçmişinde bir tek ölümlü iş kazası vardır ve bir işçi arkadaşımızı maalesef kaybettik, Bu sonuç sadece bulunduğumuz coğrafya değil, belki de tüm dünyada kayda değer bir rekordur. 42.000 ton/yıl çelik konstrüksiyon ve 6.000 ton/yıl ekipman imalat kapasitesi ve yaklaşık 1.000 dönümlük fabrika alanıyla, Ortadoğu'nun en büyük Çelik Konstrüksiyon ve Teçhizat Fabrikasından birine sahiptir.

Ürettiği endüstriyel ürünlerle, kalitesini dünyaya kabul ettirmiş ve bu ürünler Arjantin'den Yemen'e, İsveç'ten Yunanistan'a, İtalya'ya kadar birçok ülkede kullanılmaktadır. Halen dünyanın birçok yerinde faaliyetleri olan TEKNOTES hakkında, gerek duyduğunuzda, daha detaylı bilgiler vermek ve sizleri davet veya ziyaret etmek için hazır olduğumuzu bildirmek, mevcut ve olası projelerimizde, TEKNOTES'in kapasite ve yeteneklerinin varlığını size hatırlatmak isteriz.

TEKNOTES ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ

 

KONUT-AVM PROJELERİ

 

Okunma 21002 defa

Ortam

TEKNOTES Teknoloji Tesisleri A.Ş. Kısa Tanıtım Filmi - TEKNOTES Technology Facilities Inc. Short Film
Bu kategoriden diğerleri: « Sertifikalar Vizyon ve Misyon »